Ürituste filter:
Sulge filter

Sündmuse lisamine

Kui Sinu üritus toimub Haapsalus või Läänemaa, siis lisa oma sündmus all oleva vormi kaudu. Sündmusi ei lisata automaatselt, vaid need vaatab üle ja kinnitab lehe haldur. Vajadusel täpsustab infot Sinu poolt lisatud kontaktide kaudu. 

Lehe halduril on õigus sündmust mitte avaldada, kui info on ebapiisav või ei ole sobilik avaldamiseks. Lehe halduril on õigus muuta/parandada sisestatud infot. MTÜ Läänemaa Turism ei vastuta info õigsuse eest ürituste kohta. Kui soovid oma lisatud ürituse infot muuta (näiteks muutub kellaaeg või koht), siis tuleb saata vastavasisuline kiri aadressile info@visithaapsalu.com hiljemalt 2 tööpäeva enne ürituse algust.

Välista sündmuse kuvamine valitud päevadel. Kasuta seda pikemaajaliste sündmuste puhul. Näiteks kui mõni näitus kestab kuu aega, kuid ei ole avatud E, T ja K, siis tuleb valida vastavad päeva, millal sündmus ei kuvata.

Ürituse lühikirjeldus kuni 400 tähemärki. Ära lisa linke jms.

Ürituse lühikirjeldus kuni 400 tähemärki. Ära lisa linke jms.

Lisa ka http://... või https://...

Kas üritus on tasuta?

Vabas vormis tekst. Näiteks: "100€", "alates 10€". "€" sümbolit ei lisata automaatselt.

Kui sa ei leidnud täpset toimumiskohta pakutud nimekirjast, siis kirjuta palun siia toimumiskoha nimetus nii Eesti kui ka Inglise keeles.

Sisesta aadress või kliki hiirega toimumiskohas

Palun lisa oma andmed, et vajadusel saaksime kontakteeruda ja infot täpsustada.

Sündmuste nimekirjas on võimalik paremini oma sündmust paremini esile tuua. Rohkem infot https://www.visithaapsalu.com/reklaam