Vali kuupäevad:

Otsi üritust Tühjenda väljad

ABI

Kas jäid lehe kasutamisel hätta? Loodame, et leiad siit lahenduse.

Küpsis (cookie) on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ja mis salvestatakse kasutaja arvuti/telefoni mällu.

Suvi Haapsalus ei salvesta Sinu isikuandmeid ega muud tundlikku informatsiooni. Küpsistesse (cookies) salvestatakse informatsioon Sinu poolt märgitud lemmiksündmusetega, et saaksid neid uuel lehe kasutamisel jälle näha.

Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Sündmuste filtreerimine toimub samal põhimõttel nagu kohvi valmistamine. Lõpuks on ju soov saada kohv ilma segava puruta. Nii ka siin on võimalik seda “kohvipaksu” vähemaks võtta. Filtrite abiga saab lihtsasti kogu suve sündmuste nimekirjast leida omale sobival ajal sobiv sündmus.

Võimalik on filtreerida kategooriate, tasuta ürituste või lemmikute vahel. Täpsemate vastete saamiseks kasuta mitut filtrit korraga.

Kui sulle kohe kuidagi ei tundu mugav telefonis või arvutis kalendrit jälgida ja enda elamusi planeerida, siis on võimalik ka sündmused paberile trükkida. Selleks vali ülemalt “MENÜÜ” nupu kaudu TRÜKI. Järgnevalt satud lehele, kus saad valida endale sobiva ajavahemiku, mida on võimalik printerisõbralikult ise välja trükkida. Kui tundub, et kiri on liiga väike, siis kasuta teksti suurendamise ja vähendamise nuppe.